רשת נייט סליפ
רשת נייט סליפ הינה הרשת המובילה בעולם השינה בישראל. רשת נייט סליפ היא הרשת היחידה בישראל אשר מצליחה לרכז תחתיה את המותגים המובילים בארץ ובעולם בתחום השינה: סימונס, סילי, דינמיק וד"ר רילקס. רשת נייט סליפ מונה מעל ל-20 חנויות הפרוסות ברחבי הארץ, ומציעה ללקוחותיה בצע ומגוון רחבים של מוצרים, לרבות: מזרנים, מערכות שינה מתכווננות, חדרי שינה, ספות ומיטות נוער, פתרונות אירוח ייחודיים, כורסאות עיסוי, כריות אורטופדיות יוקרתיות ועוד. 

נייט סליפ יצרה בתוכה את השילוב המנצח: מותגים מובילים, מחירים נוחים ואנשי מקצוע ומומחים בתחום השינה. השילוב המנצח שלנו יסייע לכם למצוא את הפתרון האולטימטיבי עבורכם במחירים הטובים ביותר, כך שבאמת תוכלו לישון טוב בלילה.

קצת על המותגים שלנו....
סימונס - חברת סימונס הינה המותג המוביל בעולם. עם היווסדה של חברת סימונס ,סימונס שמה לה למטרה לשפר את איכות השינה של אנשים ברחבי העולם. כיום עשרות מיליוני אנשים בוחרים לישון נכון עם סימונס. במשך 135 שנים סימונס מציגה חידושים טכנולוגיים ייחודיים אשר רשומים כפטנטים עולמיים, ביניהם מערכת ביוטירסט אשר מכילה יחידות ביוטירסט המקנות תמיכה מלאה ומושלמת לכל חלקי הגוף, ויוצרת חווית שינה משופרת,רציפה ואיכותית,כאשר תזוזת בן/בת הזוג בחלקו האחר של המזרן אינה מורגשת

סילי - סילי יצרנית המזרן הנמכר ביותר בארה"ב ובעולם. סילי משקיעה למעלה מ-130 שנה בפיתוח פטנטים ומוצרים בלעדיים אשר יסייעו לאנשים ברחבי העולם לישון טוב יותר. צוות בינלאומי של רופאים בכירים, מנתחים אורטופדיים ומומחי שינה, גויס לפיתוח מערכת שתסייע לשחרור הגוף בנקודות לחץ, תוך תמיכה מקסימלית לשינה טובה יותר.

דינמיק - המותג דינמיק הינו אחד המותגים הוותיקים בשוק המזרנים הישראלי ומשווק בשוק הפרטי והמוסדי כבר מס' עשורים. החל משנת 2007 עת קיבלה חברת מערכות נוחות את הזיכיון על ייצור ושיווק מותגי סימונס וסילי בישראל, שולב המותג דינמיק בסדרת הייצור של מערכות נוחות. פיתוח המותג הדינמיק במקביל לסימונס וסילי שידרגו אותו למוביל בתחום הפיתוח של המזרנים כחול לבן.

ד"ר רילקס - מותג בלעדי לרשת נייט סליפ והמשווקים המורשים המרכז תחתיו רהיטים, סלונים, מערכות ישיבה, כורסאות טלוויזיה, כורסאות עיסוי ומגוון עזרי נוחות ובריאות.

רשת נייט סליפ משלבת בתוכה איכות, מגוון ומותגים מובילים וכל זאת בליווי של מוכרים מקצועיים בעלי ידע והתמחות בעולם השינה.כמו-כן כחלק ממדיניותה של רשת נייט סליפ ,לכל לקוח ניתן יחס אישי ומקצועי תוך ליווי הלקוח לאורך כל תהליך הרכישה. יתר על כן רשת נייט סליפ מאפשרת תקופת ניסיון של 30 ימים על המזרנים לצורך בדיקה אמיתית ואישית של נוחות המוצר.

אז בואו ליהנות מחוויית קניה מרגשת לשינה בריאה ומפנקת...

נייט סליפ, כל מה שרק אפשר לחלום.